האם יש בעסק שלך תהליכים "מקרטעים?

סיגל ניהול לקוחות

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

0547440080

"לפני שאתה עושה בצורה הנכונה פעילות מסויימת בדוק האם הפעילות הזו אכן הכרחית", מייקל פורטר

שיפור תהליך עסקי זה לקחת דבר מורכב ומסורבל ולהפוך אותו לדבר פשוט

האם יש בעסק שלך תהליכים "מקרטעים?" האם ישנם תהליכים שבשורה התחתונה, העבודה בהם אכן מתבצעת אך הם מתנהלים בחוסר יעילות ולעיתים אפילו הרחק מאוד מכך? אם ענית "כן", חשוב לי מאוד לומר לך שגם אם אינך רואה זאת בצורה ברורה בדו"ח הרווח וההפסד, התהליכים האלו עולים לך הרבה מאוד כסף ש"מסתתר" בתוך עבודה כפולה, בחפיפת פעילויות, באיחורים ובטעויות למינהן.

יתרה מזו, לצערי, בגלל שההוצאות האלו "נבלעות" בהוצאות אחרות הן בדרך כלל לא מטופלות והעסק ממשיך לעבוד באותה צורה בה הוא רגיל או, כמו שעסקים רבים נוהגים לומר לי, "כך נהוג לעשות את זה אצלנו" .
מנסיוננו עם לקוחות רבים שליווינו, אנחנו יודעים ששינוי זה דבר קשה לביצוע ועסקים רבים נימנעים מלעשות אותו עד שאין ברירה. אנו רואים עד כמה חוסר הפעולה עולה ביוקר וכאשר מבצעים אותו רק כשאין ברירה זה תמיד עולה הרבה יותר.
השאלה שתמיד עולה בהקשר זה היא "האם שווה לי כל הבאלגן של השינוי על מנת לחסוך כמה אחוזים בודדים בעלויות התפעוליות"? והתשובה שלנו לכך היא פשוטה: החיסכון שלך הוא לא רק באחוזים הספורים שיתווספו לשורת הרווח התפעולי כתוצאה מהקטנת ההוצאות, אלה בעיקר בהפניית משאבים יקרים מהתעסקות בתפעול לעיסוק בפעילויות שיש בהם ערך מוסף אמיתי כגון מכירות ושירות. וכאן הרווח שלך הוא כפול.

המומחיות שלנו במתן פתרונות היא להציע אלטרנטיבות להשגת תוצאות עסקיות טובות יותר. פתרונות כמובן לא חסר, אלה ששאלת המפתח מבחינתנו היא מהי הפתרון התואם את הצורך והתקציב שלך כעסק.
הייחודיות שלנו במתן הפתרונות הוא בכך שאנחנו מתחילים מהסוף, מהמטרה שהגדרת ושאותה נשיג ביחד. אנו תמיד בוחנים את השפעת הפתרון משני נקודות מבט: האחת מהצד של הלקוח והשניה מהצד של הרווחיות שלך.
ברוב העסקים, כשהביצועים חלשים מקור הבעייה אינו בפעילויות הבודדות המתבצעות בהם אלה בעיקר בשילוב ובתיאום ביניהן. לאחר שאנו לומדים את העסק, המלצת הפתרון עשוייה להיות על שילוב של פעילויות, ביטול פעילויות, העברת פעילויות ממחלקה אחת למחלקה אחרת, הערכות ארגונית שונה, שילוב של תוכנה או הוספת מרכיבים למערכת מידע קיימת. במקרים אחרים יתכן והפתרון יכלול גם מיקור חוץ של פעילויות בתחום השירות, בתחום הלוגיסטי, בתחום המלאי וגם בתחום האחסון. אנחנו בוחנים כל מקרה לגופו של עניין ומתוך מטרה להגדיל את הרווחיות.
אין לנו ספק שהמומחיות המוכחת שלנו במאות פרויקטים אצל עשרות לקוחות תעזור גם לעסק שלך. אנחנו מאמינים שנצליח ביחד לשפר את התוצאות העסקיות בצורה משמעותית גם אצלך.

אז אם אפילו חלק מהמשפטים הבאים נכונים עבורך:

♦ זיהית תהליך עבודה משובש...

♦ קיימים אצלך צווארי בקבוק בתהליכים...

♦ אתה חושב שתוכנה יכולה לשפר תהליכים... 

משמעות הדבר, שמשהו בעסק שלך דורש שיפור, וברור לך שצריך לעשות משהו!

אנחנו יכולים לעזור לך - זו המומחיות שלנו!

דבר/י אתנו עכשו

054-744-0080

דוד דניאלי

דניאלי דוד

הקלד/י השם והמייל וקבל/י בחינם את המדריך: להרוויח יותר גם בלי למכור יותר

S5 Box

Login